Hakkımızda

Güçlü Marka, Güçlü Yapı Sanayi

BETTON PREFABRİK SANAYİ YAPILARI, endüstrileşmiş yapım tekniklerini kullanarak hızlı, güvenilir, kaliteli, ekonomik yapılarla hizmet vermek hedefi ile yola çıkarak Birecik Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. Hedefi doğrultusunda iş hayatını sürdüren BETTON PREFABRİK SANAYİ YAPILARI’ nın kuruluş amaçları arasında, Çalışanlarına önem vermeyen, iş sorumluluklarını üstlenmeyen ve her zaman bahanesi olan inşaat sektörüne karşı sizler ile birlikte çözüm ortağı olmak için kuruldu.

Bu çözüm ortaklığı sürecinde en büyük destekçimiz ise işlerinde uzman olan ve bu mesleğe kalbini vermiş çalışma arkadaşlarımız olmuştur. Sürecin devamında ise yatırımlarının karşılığında daha iyi bir hizmet almak isteyen yatırımcılarımız bizlere ve iş hayatındaki tecrübelerimize güvenerek bu meydan okumayı başlatabilmemiz için olanaklar tanıdı. Omuz omuza vererek, doğru bildiğimiz yoldan sapmayarak sektörün başarılı isimlerinden olacağımızı çok kez kanıtladık.

Bundan sonraki yıllarda da bize güvenip yatırım yapan işverenlerimizin bize olan güven duygusu ile birlikte daha da büyüyerek Türkiye’nin her yerine BETTON PREFABRİK SANAYİ YAPILARI imzası taşıyan yapılar inşa edeceğiz.

Profesyonel Özelliklerimiz

  • Kaliteli Hammadde bilinci
  • Kaliteli Ürün Prensibi
  • Kaliteli Ürün Sevkiyatı
Sağlamlık, Kalite, Garanti
100%
Tecrübe, İşçilik, Hizmet
100%

Betton Prefabrik

Sanayi Yapıları